INTENCJE MSZALNE

 

 

Sobota 25.11.2017

Godz.14.00 (Kidder)

 

NIEDZIELA 26.11.2017 – JEZUSA CHRUSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Godz. 10.00 (Kidder) – w int.Wspólnoty Parafialnej

Godz. 14.00 (Worc) – za zmarłych z rodziny Klain

Godz. 18.00 (Kidder)

 

Poniedziałek 27.11.2017

Godz.10.00 (Kidder)

 

Wtorek 28.11.2017

Godz. 10.00 (Kidder) – NIE MA MSZY ŚW. – DZIEŃ SKUPIENIA

 

Środa 29.11.2017  

Godz. 19.00 (Kidder)

 

Czwartek 30.11.2017 – św. Andrzeja Apostoła

Godz. 10.00 (Kidder)

 

Piątek 01.12.2017

Godz. 19.00 (Kidder) – śp. Kazimiera Kalina

 

Sobota 02.12.2017      

Godz. 14.00 (Kidder) – śp. Stanisław Migocki

 

NIEDZIELA 03.12.2017 – I NIEDZIELA ADWENTU (B)

Godz. 10.00 (Kidder) – śp. Maria Stępień

Godz. 14.00 (Worc) -śp. Danuta Suwary

Godz. 18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 04.12.2017

Godz. 10.00 (Kidder) – śp. Elżbieta Wilk

 

Wtorek 05.12.2017

Godz.10.00 (Kidder) - NIE MA MSZY ŚW.

 

Środa 06.12.2017 – św. Mikołaja, bpa

Godz.19.00 (Kidder) - śp. Elżbieta Wilk

 

Czwartek 07.12.2017 – św. Ambrożego, bpa i dok. Kość.

Godz.10.00 (Kidder)

 

Piątek 08.12.2017 – Niepokalane Poczęcie NMP

Godz. 19.00 (Kidder) –

 

Sobota 09.12.2017 –

Godz.15.00 (Kidder) -

 

NIEDZIELA 10.12.2017 – II NIEDZIELA ADWENTU (B)

Godz. 10.00 (Kidder) – Msza św. szkolna w intencji dzieci z Kidderminster

Godz. 14.00 (Worc) – Msza św. szkolna w intencji dzieci z Worcester

Godz. 18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 11.12.2017 –

Godz. 10.00 (Kidder) – śp. Elżbieta Wilk

 

Wtorek 12.12.2017

Godz.10.00 (Kidder) –

 

Środa 13.12.2017 - św. Łucji

Godz.19.00 (Kidder) – W rocznicę urodzin Angeliki o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej

 

Czwartek 14.12.2017 – św. Jana od Krzyża

Godz.10.00 (Kidder) - śp. Elżbieta Wilk

 

Piątek 15.12.2017 – Godz. 19.00 (Kidder) – w rocznicę śmierci śp. Zofii Białka

 

Sobota 16.12.2017 -

Godz.14.00 (Kidder)

 

NIEDZIELA 17.12.2017 – III NIEDZIELA ADWENTU (B)

Godz.10.00 (Kidder) – śp. Jan Stankiewicz ( int. od rodziny)

Godz.14.00 (Worc)  – śp. Jan Aniołek w 2r.śm. oraz śp. Stefan Mychalski

Godz.18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 18.12.2017 –

Godz.10.00 (Kidder)

 

Wtorek 19.12.2017

Godz.10.00 (Kidder)

 

Środa 20.12.2017 –

Godz.19.00 (Kidder)

 

Czwartek 21.12.2017

Godz.10.00 (Kidder)

 

Piątek 22.12.2017 –

Godz. 19.00 (Kidder) – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Białków

 

Sobota 23.12.2017

Godz.14.00 (Kidder)

 

NIEDZIELA 24.12.2017 – IV NIEDZIELA ADWENTU (B)

Godz. 10.00 (Kidder) –

Godz. 14.00 (Worc) –

Godz. 22.00 (Worc) Pasterka za Parafian

Godz. 24.00 (Kidder) Pasterka – za Parafian

 

Poniedziałek 25.12.2017 – BOŻE NARODZENIE

Godz.10.00 (Kidder) Godz. 14.00 (Worc) Godz. 18.00 (Kidder)

 

Wtorek 26.12.2017- św. Szczepana, pierwszego Męczennika

Godz. 10.00 (Kidder) – Godz. 14.00 (Worc) -

 

Środa 27.12.2017 – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

Godz. 19.00 (Kidder)

 

Czwartek 28.12.2017 – św. Młodzianków Męczenników

Godz. 10.00 (Kidder)

 

Piątek 29.12.2017

Godz. 19.00 (Kidder)

 

Sobota 31.12.2017      

Godz. 14.00 (Kidder)

 

NIEDZIELA 31.12.2017 – ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

Godz. 10.00 (Kidder) –

Godz. 14.00 (Worc) -

Godz. 18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 01.01.2018 – NOWY ROK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

Godz.10.00 (Kidder) Godz. 14.00 (Worc) Godz. 18.00 (Kidder)

===========================================================