INTENCJE MSZALNE 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Msze sw. w tygodniu sa odprawiane

za Wspolnote parafialna o godz. 18.00.

w niedziele o godz. 11.00

(Transmisje online - godz. jak wyzej)

Msze sa odprawiane bez udzialu wiernych

Laczymy sie duchowo w tym czasie.

Zacheca sie do ogladania Mszy sw. przez telewizje lub przez internet.

 

 

 

Mozliwe zmiany - prosimy sprawdzic ponizej.


 --------------------------------------------------------------------------------------------

    

 Intencje Mszalne

 

Poniedziałek 01.06.2020 – NMP Matki Kościoła

Godz. 18.00 (Kidder) – o dar nieba i wieczną szczęśliwość dla rodziców Romany i Czesława Mackiewicz

 

Wtorek 02.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Magdy i Lucjana oraz córeczki Oliwi

 

Środa 03.06.2020 – św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy

Godz. 18.00 (Kidder) – w intencji Agaty i Michała oraz Ich dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej

 

Czwartek 04.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) – w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Piątek 05.06.2020 – św. Bonifacego, bpa i męcz. Godz. 18.00 (Kidder) –

Sobota 06.06.2020

Godz.18.00 (Kidder)   -

 

NIEDZIELA 07.06.2020 – NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Godz.11.00 (Kidder) – w intencji dzieci i nauczycieli z Polskiej Szkoły

 

Poniedziałek 08.06.2020 – św. Jadwigi Królowej

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Wtorek 09.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Środa 10.06.2020 – bł. Bogumiła, bpa

Godz. 18.00 (Kidder) – z okazji 24r. bycia razem Eugeniusza i Izabeli o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Nich i Ich dzieci

 

Czwartek 11.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) – w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Piątek 12.06.2020 – Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Sobota 13.06.2020 - św. Antoniego z Padwy

Godz.18.00 (Kidder)   - za dusze w czyśćcu cierpiące

  

NIEDZIELA 14.06.2020 – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO

Godz. 11.00 (Kidder) – błagalna za grzechy nieczystości w intencji Panu Bogu wiadomej

 

Poniedziałek 15.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Wtorek 16.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Środa 17.06.2020 – bł. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Czwartek 18.06.2020 -

Godz. 18.00 (Kidder) – w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Piątek 19.06.2020 – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Sobota 20.06.2020 - Niepokalanego Serca NMP

Godz.18.00 (Kidder)   -

 

NIEDZIELA 21.06.2020 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA (A)

Godz. 11.00 (Kidder) –

 

Poniedziałek 22.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) – z okazji urodzin dla brata Mariusza o miłość i radość

 

Wtorek 23.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Środa 24.06.2020 – NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Czwartek 25.06.2020 – NMP Świętogórskiej z Gostynia

Godz. 18.00 (Kidder) – w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Piątek 26.06.2020 – Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Sobota 27.06.2020

Godz.18.00 (Kidder)   -

 

NIEDZIELA 28.06.2020 – ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA (A)

Godz. 11.00 (Kidder) –

 

Poniedziałek 29.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) –

 

Wtorek 30.06.2020 –

Godz. 18.00 (Kidder) -

 

  

Mozliwe zmiany - prosimy sprawdzic powyzej.