INTENCJE MSZALNE 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Piątek 27.04.2018 –

Godz. 19.00 (Kidder) – int. Pana Józefa Błaszczyk

 

Sobota 28.04.2018      

Godz. 14.00 (Kidder) - o Boże błogosławieństwo z okazji imienin ks. Marka

 

NIEDZIELA 29.04.2018 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Godz. 10.00 (Kidder) – śp. Magdalena Lizoń i śp. Max Makosz i Barbara Palutek

Godz. 14.00 (Worc) -

Godz. 18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 30.04.2018

Godz.10.00 (Kidder) –

Wtorek 01.05.2018

Godz.10.00 (Kidder) – śp. Ks. Mieczysław Maj SChr

 

Środa 02.05.2018 – św. Atanazego, bpa i doktora Kościoła

Godz. 19.00 (Kidder) – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Joli z ok. urodzin

 

Czwartek 03.05.2018 – NMP KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

Godz. 10.00 (Kidder) – za Ojczyznę Godz. 19.00 (Kidder) – za Parafian

 

Piątek 04.05.2018 – św. Floriana, męczennika

Godz. 19.00 (Kidder) – śp. Franciszek

 

Sobota 05.05.2018      

Godz. 14.00 (Kidder) – wyjazd do ks. Edwarda – nie ma Mszy św.

 

NIEDZIELA 06.05.2018 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Godz. 10.00 (Kidder) – MSZA ŚW. SZKOLNA W INTENCJI DZIECI Z KIDDERMINSTER

Godz. 14.00 (Worc)   - MSZA ŚW. SZKOLNA W INTENCJI DZIECI Z WORCESTER

Godz. 18.00 (Kidder) – w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 07.05.2018

Godz. 10.00 (Kidder) –

 

Wtorek 08.05.2018 – św. Stanisława, bpa i męcz., głównego Patrona Polski

Godz.10.00 (Kidder) – śp. Ojca Stanisława w dniu imienin (int.od córki)

 

Środa 09.05.2018

Godz. 19.00 (Kidder) – spotkanie księży z dekanatu (nie ma Mszy św.)

 

Czwartek 10.05.2018

Godz.10.00 (Kidder) -

 

Piątek 11.05.2018 – Godz. 19.00 (Kidder) – śp. Irena, Edmund, Wiesław i Jarosław

 

Sobota 12.05.2018

Godz.14.00 (Kidder) -

 

NIEDZIELA 13.05.2018 – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Godz.10.00 (Kidder) – w rocznicę śmierci Ojca Stanisława

Godz.14.00 (Worc)  - dziękczynno-błagalna w intencji rodziny

Godz.18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 14.05.2018 – św. Macieja Ap.

Godz.10.00 (Kidder) -

 

Wtorek 15.05.2018

Godz.10.00 (Kidder) –

 

Środa 16.05.2018 – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męcz.

Godz.19.00 (Kidder) - śp. Andrzej (int.od syna)

 

Czwartek 17.05.2018

Godz.10.00 (Kidder) - Piątek 18.05.2018 –

Godz. 19.00 (Kidder) – śp. Elżbieta Cych Sobota 19.05.2018

Godz.14.00 (Kidder) - śp. Jan Mikulec

 

NIEDZIELA 20.05.2018 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Godz. 10.00 (Kidder) – śp. Rodzice – Zofia i Piotr Barut (int. od córki) Godz. 14.00 (Worc) - w int.Wspólnoty Parafialnej Godz. 18.00 (Kidder) – śp. Eugenia w rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 21.05.2018 – NMP Matki Kościoła

Godz.10.00 (Kidder) –

 

Wtorek 22.05.2018

Godz. 10.00 (Kidder) –

 

Środa 23.05.2018

Godz. 19.00 (Kidder) -

 

Czwartek 24.05.2018 – JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

Godz. 19.00 (Kidder) –

 

Piątek 25.05.2018 –

Godz. 19.00 (Kidder) –

 

Sobota 26.05.2018 – św. Filipa Nereusza, prezb.  

Godz. 14.00 (Kidder) -

 

NIEDZIELA 27.05.2018 – NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Godz. 10.00 (Kidder) – I KOMUNIA ŚWIĘTA Godz. 14.00 (Worc) - I KOMUNIA ŚWIĘTA

Godz. 18.00 (Kidder) - w int.Wspólnoty Parafialnej

 

Poniedziałek 28.05.2018

Godz.10.00 (Kidder) –

 

Wtorek 29.05.2018 – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Godz. 10.00 (Kidder) – śp. Józef i Ryszard

 

Środa 30.05.2018

Godz. 19.00 (Kidder) - dziękczynna w 10 rocz. ślubu Jolanty i Andiego

 

Czwartek 31.05.2018 – Godz. 19.00 (Kidder) – śp. Elżbieta Cych