Lokalna Polska Misja Katolicka

KAŻDY PIĄTEK MIESIĄCA

KIDDERMINSTER godz.1800 Adoracja Najświętszego Sakramentu

SPOWIEDŹ ŚW.

Kidderminster w środy i piątki od godz. 18.30 do 19.00, w soboty i niedziele pół godziny przed Mszą św.

Worcester o godz. 13.30 w każdą niedzielę miesiąca

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

prosimy zgłaszać się przynajmniej 6 miesięcy przed datą ślubu.

Papieskie intencje modlitewne:

Intencja modlitewna na styczeń 2020: „Aby chrześcijanie i ci, którzy należą do innych religii oraz ludzie dobrej woli umacniali pokój i sprawiedliwość w świecie.”

NOWY ROK

Drogim Parafianom i Gościom pragnę życzyć szczęśliwego Nowego Roku 2020.  Niech Bóg obdarza wszystkich swoim błogosławieństwem i potrzebnymi ŁASKAMI, POKOJEM I MIŁOŚCIĄ.  Choć Nowy Rok to jedna wielka niewiadoma to jedno jest pewne – nie jesteśmy sami,  z nami jest Bóg, a On jest Panem historii i czasu.  Niech nas wszystkich wspiera, prowadzi bezpiecznymi drogami  oraz chroni od zła i niebezpieczeństw. Szczęść Boże!

OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. ZMIANA TAJEMNIC dla członków Koła Żywego Różańca będzie 5 stycznia po Mszy św. o godz.10.00.

2. CHORYCH z posługą sakramentalną odwiedzę – I piątek – 3 stycznia i 7 lutego 2020.

3. WIZYTA DUSZPASTERSKA- KOLĘDA. Kto chciałby przyjąć duszpasterza z wizytą kolędową, proszony jest o wypełnienie formularza i podanie go do zakrystii.

4. OPŁATEK PARAFIALNY w Kidderminster odbędzie się w niedzielę 5 stycznia po Mszy św. o godz.10.00 w salce pod kościołem.

5. W UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO w niedzielę 5 stycznia, podczas Mszy św. będzie poświęcona kreda. Kredą oznaczamy drzwi domu czy mieszkania K+M+B 2020 (Christus Mansionem Benedicat)..

6. SPOTKANIE ZE SŁOWEM BOŻYM – zapraszamy wszystkich, którzy chcą słuchać i dzielić się Słowem Bożym na spotkania w czwartki o godz.19.00 w Kidderminster

7. SAKRAMENT BIERZMOWANIA – spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w sobotę 11 i 25 stycznia 2020 r o godz.17.00 w Kidderminster.

8. NARZECZONYCH, którzy uczestniczą w kursie przedmałżeńskim zapraszam na spotkanie 18 i 25 stycznia (sobota) o godz. 18.00 w Kidderminster.

9. GRUPA ŚW. OJCA PIO zaprasza na nabożeństwo w piątek 24 stycznia o godz. 18.40 w kościele w Kidderminster.

10. ZABAWA KARNAWAŁOWA. Polska Szkoła Sobotnia w Kidderminster serdecznie zaprasza na zabawę w sobotę 25 STYCZNIA 2020 do sali kościoła św. Ambrożego. Rozpoczęcie od godz. 19.00. Wstęp £5 od osób dorosłych, dzieci za darmo. Napoje i bufet we własnym zakresie. Można się przebrać na styl karnawałowy. Cały dochód będzie przeznaczony na potrzeby i wydatki Polskiej Szkoły Sobotniej. ZAPRASZAMY! 11.

11. KOLĘDOWANIE. Polska Szkoła Sobotnia zaprasza 19 stycznia 2020r. o godz. 10.00 w niedzielę do polskiego Kościoła w Kidderminster na wspólne kolędowanie.

Msza św. szkolna o godz. 18.00 a potem kolędowanie w salce po Mszy św. Zapraszamy!!!

12. PODZIĘKOWANIA wszystkim Parafianom - Paniom i Panom za sprzątanie i udekorowanie kościoła na święta Bożego Narodzenia. Dziękuję za choinkę i stroiki Ofiarodawcom i serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne oraz noworoczne. Pragnę także wyrazić wdzięczność wszystkim Parafianom zaangażowanym w życie naszej Wspólnoty Parafialnej za podejmowanie wspólnych prac i trudów parafialnych. Niech dla nas wszystkich kościól będzie naszym

13. PRZYPOMINAMY o obowiązku zapisywania się do Wspólnoty Parafialnej!!!

Link do formularza po lewej stronie.

=========================================================

02.02.2020

B. Ligas

A.Cembruch

Msze św. w dni powszednie : poniedziałek, wtorek, czwartek o godz.10.00, natomiast w środy i piątki o godz.19.00.

W soboty Msza św. świąteczna - niedzielna o godz. 18.00

Msze św. w niedziele i święta o godz. 10.00 i 18.00 (w Kidderminster) oraz o godz. 14.00 (w Worcester)

Talk to me Worcester

Serdecznie zaparszamy mieszkancow Worcester do udzialu w nowej  kampanii spolecznej -  Talk to Me Worcester. W ramach inicjatywy zachecamy wszystkich do organizacji mini spotkan i eventow, ktore pozwola mam lepiej sie poznac i budowac mosty porozumienia. Odwiedziny sasiadow, wspolny gril, wyjscie na spacer  a przy tym okazja do rozmowy to tak niewiele, a jednak tego rodzaju interakcje moga pomoc w budowaniu silnego kapitalu spolecznego! Wszelkie informacje na temat kampanii oraz tego jak sie w nia zaangazowac znalezc mozna na stronie Talk to Me Worcester na Facebooku - link ponizej:

Talk to me Worcester Facebook

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

W soboty Msza św. świąteczna - niedzielna o godz. 18.00

w Kidderminster

Msze św. w niedziele i święta godz. 10.00 i 18.00 Kidderminster

oraz o godz. 14.00 w Worcester.